Breeders

Angol Bulldog

Lion Bulldogs - www.lionbulldogs.hu (Hódmezővásárhely)

Angol Cocker Spániel

Morpho Didius Kennel - www.morphodidius.atw.hu (Hódmezővásárhely)

Argentin dog

Los Dulce Angel - www.losdulceangel.eoldal.hu (Ballószög)

Basset Hound

Of Riverside Kennel - www.ofriverside.net (Domaszék)
Rezihegyi Víg Dömper Kennel - www.rezihegyi.hu (Szegvár)
The Voise Of Forest Kennel - www.voiceofforest.com (Maroslele)

Berner Sennenhund (Berni Pásztor)

Dél-Alföldi Berner Sennenhund Kennel - www.delalfoldikennel.hu (Makó)

Bolognese

Bellissibolo Bolognese - www.bellissibolo-bolognese.com (Budapest XI. kerület)

Collie

Drystream Kennel - www.drystream.hu (Tótkomlós)

Dobermann

"Von Hunnoterra" Kennel - www.hunnoterradobermann.hu (Orosháza)

Drótszőrű Magyar Vizsla

Füredi Vadász Drótszőrű Magyar Vizsla Kennel - www.furedivadasz.hu (Kaposvár-Kaposfüred)

Fila Brasileiro

Red-Pretender Kennel - www.redpretender.hu (Sándorfalva)

Francia Bulldog

Soroksári Boldog Bulldog Kennel - www.sboldogbulldog.hu

Groenendael

Black Obsidian Kennel - www.blackobsidian.atw.hu (Hódmezővásárhely)

Landseer

Touch of the Moonlight Landseer Kennel - www.landseertenyeszet.lapunk.hu (Dunaszeg)

Magyar Agár

Aranyági Utonálló Kennel - www.bervinn.hu/aranyagiutonallo (Hódmezővásárhely)
Hagyma-Földi Ezüst Kennel - agnes750125@freemail.hu (Újszentiván)

Német Boxer

CHRIS Box Kennel - www.chrisboxer.hu (Hódmezővásárhely)

Pireneusi Hegyikutya

Naarvik kennel - naarvik.lapok.hu (Érd)
Rodentáli kennel - www.pireneusi.hu (Szolnok)

Rottweiler

Hajdú-Házi-Rottweiler Kennel - www.hajdu-hazi-rott.hu (Hódmezővásárhely)

Rövidszőrű Magyar Vizsla

Kőfalmenti Vizsla Kennel - www.magyarvizsla.ingyenweb.hu (Szeged-Kiskundorozsma)

Schnauzer-óriás, só-bors

Silver Senator - www.silver-senator.hu (Rácalmás)

Schnauzer-törpe, só-bors

Silver Senator - www.silver-senator.hu (Rácalmás)

Shetland Sheepdog

Drystream Kennel - www.drystream.hu (Tótkomlós)

Szibériai Husky

Naarvik kennel - naarvik.lapok.hu (Érd)

Tibeti Mastiff

Raysel Khyi - www.tibetimasztiff.com (Szombathely)

Törpe Tacskó

Greengrass Kennel - www.torpetacsko.hu (Hódmezővásárhely)
Mini Memoar Kennel - www.minimemoar.hu (Gyula)

Welsh Corgi

Drystream Kennel - www.drystream.hu (Tótkomlós)

West Highland White Terrier

Red-Pretender Kennel - www.redpretender.hu (Sándorfalva)

Whippet

Tisza-parti kennel - www.whippet.co.hu (Domaszék)